Rozkład jazdy busów


BUS 1 – opiekun Ewelina Pilarska
7.30 – ul. Krakowskie Przedmieście
7.35 – ul. Sieradzka
7.40 – ul. 3 Maja
7.50 – Kadłub

AUTOBUS 2 – opiekun Karolina Nawrocka: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
opiekun Małgorzata Zawadzka: środa
7.20 – PKS, ul. Warszawska
7.25 – ul. P.O.W
7.30 – ul. L. Kaczyńskiego ( Mlekolux)
7.32 – ul. Częstochowska
7.40 – Popowice
7.45 – Józefów
7.55 – Kadłub

PO POŁUDNIU
AUTOBUS – opiekun Karolina Nawrocka – poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
Opiekun Małgorzata Zawadzka – środa

14.30 – Kadłub
14.35 – Józefów
14.40 – Grębień
14.45 – Popowice
14.55 – ul. Sadowa
14.57 – ul. L. Kaczyńskiego Mlekolux
15.05 – ul. P.O.W.
15.10 – ul. Krakowskie Przedmieście
15.15 – ul. 3 Maja
15.20 – ul. Sieradzka
15.25 – Dworzec PKS